Акумуляторний секатор Husqvarna XIP365 секатор Хускварна садові ножиці 30 мм із 2 АКБ 24V, 5Ah

Акумуляторний секатор Husqvarna XIP365 — інструмент для обрізки дерев і чагарників, що відрізняється потужним акумулятором і високою продуктивністю. Завдяки Li-Ion акумулятору 24V і 5Ah, секатор забезпечує тривалий час роботи без необхідності частих підзарядок.
Особливості та переваги акумуляторного секатора Husqvarna XIP365:
- Акумулятор 24 В: Забезпечує тривалий час роботи без частих перерв на зарядку.
- Ергономічний дизайн: Легка вага та зручна форма забезпечують комфорт при використанні протягом тривалого часу.
- Регулювання глибини різу: Можливість налаштування інструменту під різні види робіт.
- Леза з нержавіючої сталі: Дають чисті та акуратні зрізи.
- Захист від перевантаження, перегріву: Підвищує безпеку секатора.
Характеристики акумуляторного секатора Husqvarna XIP365:
- Тип інструменту: Акумуляторний секатор
- Тип ножа: Односторонній
- Номінальна напруга: 24 В
- Місткість АКБ: 5.0 Аг
- Живлення: Акумулятор
- Товщина різу: 30 мм
- Вага: 1.45 кг
Комплектація акумуляторного секатора Husqvarna XIP365:
- Секатор Husqvarna XIP365 — 1 шт.
- АКБ (24 V, 5 Ah) — 2 шт.
- Зарядний пристрій — 1 шт.
- Пластиковий кейс — 1 шт.
- Інструкція
- Гарантійний талон

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 1.45 кг |
| Довжина леза | 30 мм |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Порода дерева | Абрикос |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Стрічка для щеплення | Ні |
| Мішок насадка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість АКБ: | 5 А·год |
| Номінальна напруга | 24 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип ножа | Односторонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴










