-37%

Торцювальна пила Bosch потужністю 1100 Вт Пила торцювальна Бош із диском 255 мм та Однолінійною лазерною системою
9 500 ₴
5 990 ₴
- В наявності
- Код: Bosch-1100
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Торцювальна пила Bosch потужністю 1100 Вт Пила торцювальна Бош із диском 255 мм та Однолінійною лазерною системою

Торцювальна пила Bosch з потужністю 1100 Вт та диском діаметром 255 мм і однолінійною лазерною системою – це інструмент для точного різання деревини та металу. Вона оснащена лазерним маркером для точності та має компактну систему напрямних, що дозволяє використовувати її в обмежених просторах.
Переваги та особливості торцювальної пили Bosch:
- Компактна система напрямних дозволяє працювати навіть у обмежених просторах.
- Однолінійна лазерна система для точного та чистого зрізу.
- Розсувний стіл з можливістю регулювання зліва та справа для зручності роботи з різними розмірами заготовок.
- Регульований кут нахилу для різних типів зрізів.
- Можливість підключення до пилососа для підтримання чистоти на робочому місці.
Характеристики торцювальної пили Bosch:
- Споживана потужність: 1100 Вт
- Швидкість холостого ходу: 5300 об/хв
- Діаметр пильного диска: 255 мм
- Кут нахилу: 47° вліво / 2° вправо
- Максимальна ширина різання під кутом 90°: 60 x 305 мм
- Максимальна ширина різання під кутом 45°: 54 x 210 мм
- Вага: 13.8 кг
Комплектація:
- Торцювальна пила Bosch
- 1 розкладний стіл
- 1 мішок для пилу
- 1 монтажні тиски
- 1 ключ для встановлення диска
- 1 відрізний диск

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5300 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 280 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.8 кг |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 990 ₴









