-37%

Торцювальна пила Makita потужністю 2000 Вт Пила торцювальна з диском 255/30 мм та з LED підсвіткою
9 500 ₴
5 990 ₴
- В наявності
- Код: Makita-2000
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Торцювальна пила Makita потужністю 2000 Вт Пила торцювальна з диском 255/30 мм та з LED підсвіткою

Торцювальна пила Makita потужністю 2000 Вт з диском 255/30 мм і LED підсвіткою призначена для точного та зручного пиляння деревини, алюмінієвих профілів та інших матеріалів. Вона оснащена різними функціями безпеки, такими як блокування шпинделя та плавний пуск, що робить роботу з інструментом більш безпечною.
Переваги та особливості торцювальної пили Makita:
- LED підсвітка з укажчиком лінії різу для високої точності.
- Плавний пуск для безпечного запуску та запобігання різким ривкам.
- Блокування шпинделя для зручної заміни пильного диска.
- Ефективний пило відвід для чистоти на робочому місці.
- Регулювання нахилу для виконання косих та кутових різів.
- Подовжувачі столу для збільшення робочої поверхні та запобігання перевертання заготовок.
Характеристики торцювальної пили Makita:
- Тип двигуна: щітковий
- Потужність: 2000 Вт
- Діаметр диска: 255 мм
- Посадковий діаметр диска: 30 мм
- Макс. ширина пропилу під кутом 90°: 305 мм
- Макс. ширина пропилу під кутом 45°: 215 мм
- Макс. глибина пропилу під кутом 90°: 90 мм
- Макс. глибина пропилу під кутом 45°: 40 мм
- Горизонтальне переміщення: є
- Регулювання глибини різу: так
- Наявність підсвітки: так
- Плавний пуск: так
- Наявність лазера: немає
- Регулювання оборотів: немає
- Довжина кабелю: 2 м
- Вага нетто: 15,4 кг
- Габарити без упаковки: 970 x 720 x 600 мм
- Напруга живлення: 230 В
- Число обертів: 5000 об/хв
- Розмір робочого столу: 520 x 330 мм
- Регулювання столу вліво/вправо: 45/45 град.
- Нахил пили вліво/вправо: 45° / -
Комплектація:
- Торцювальна пила Makita
- Пильний диск
- Подовжувачі столу — 2 шт.
- Струбцина
- Мішок Пилозбірник
- Інструмент для обслуговування (імбусовий ключ)


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 305 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.4 кг |
| Довжина | 970 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 990 ₴




