-37%

Торцювальна пила DeWalt потужністю 2000 Вт Пила торцювальна з диском 255/30 мм 5000 Об/хв із захисним кожухом
9 500 ₴
5 990 ₴
- В наявності
- Код: DeWalt-2000
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Торцювальна пила DeWalt потужністю 2000 Вт Пила торцювальна з диском 255/30 мм 5000 Об/хв із захисним кожухом

Торцювальна пила DeWalt потужністю 2000 Вт з диском 255/30 мм і лазерним маркером призначена для обробки деревини, ламінації, плінтусів і стільниць. Вона містить в собі кілька корисних функцій, таких як пило відвід для чистоти робочого місця, а також блокування шпинделя для безпечної зміни диска.
Переваги та особливості торцювальної пили DeWalt:
- Лазерний маркер для підвищення точності різу.
- Плавний пуск для безпечного запуску.
- Блокування шпинделя для швидкої і безпечної заміни пильного диска.
- Пилозбірник для зменшення кількості пилу в робочій зоні.
- Можливість підключення пилососа для додаткової чистоти.
- Регулювання нахилу для виконання різів під різними кутами.
- Подовжувачі столу для зручності роботи з великими заготовками.
Характеристики торцювальної пили DeWalt:
- Тип двигуна: електричний
- Потужність: 2000 Вт
- Діаметр диска: 255 мм
- Посадковий діаметр диска: 30 мм
- Максимальна ширина пропилу під кутом 90°: 340 мм
- Максимальна ширина пропилу під кутом 45°: 240 мм
- Максимальна глибина пропилу під кутом 90°: 80 мм
- Максимальна глибина пропилу під кутом 45°: 42 мм
- Число обертів: 5000 об/хв
- Плавний пуск: так
- Наявність лазера: так
- Підключення до пилососа: є
- Вага нетто: 16 кг
- Напруга живлення: 220-230 В
- Розмір робочого столу: 520 x 330 мм
Комплектація:
- Торцювальна пила DeWalt
- Пильний диск
- Подовжувачі столу — 2 шт.
- Струбцина
- Мішок для збору пилу
- Інструмент для обслуговування (імбусовий ключ)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 80 мм |
| Максимальна ширина пропилу | 340 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Гальмо двигуна | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Довжина | 970 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвітка робочої зони | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 990 ₴







