-37%

Акумуляторна пила HILTI SRW-36-2LI 36V 6Ah ланцюгова, шина 30 см, автоматичне змащування, 2 АКБ
3 499 ₴
2 199 ₴
- В наявності
- Код: HILTI-SRW-36-2LI
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Акумуляторна ланцюгова пила HILTI SRW-36-2LI пила Хілті шина 30 см із автоматичним змащуванням ланцюга 2 АКБ 36V/6.0AH

Потужна ланцюгова пилка HILTI SRW-36-2Li, що функціонує на акумуляторі Li-Ion (36 В 6.0 Аг), надає абсолютну свободу від електричних та мережевих обмежень у процесі розпилювання гілок, дров, колод, дощок та стовбурів дерев. Зі значною швидкістю ланцюга в 6 м/с, ця пила показує свою ефективність в точному і енергозберігаючому різанні як вздовж волокон, так і впоперек них. Надійний інструмент для завдань з обробки деревини забезпечує високий комфорт і продуктивність.
Особливості та переваги акумуляторної ланцюгової пили HILTI SRW-36-2Li:
- Легка, компактна, добре збалансована, ергономічна конструкція
- Апарат видає мало шуму і може застосовуватись у приміщеннях
- Зручні задня та додаткова рукоятки із ізольованою поверхнею
- Автоматичне змащування ланцюга
- Практичний, ударостійкий корпус
- Пила ланцюгова HILTI SRW-36-2Li приводиться в дію Li-Ion акумулятором 36 В
- Пила із шиною 30 см
- Сталевий ланцюг із приводними ланками товщиною 1,3 мм
- Безключова натяжка ланцюга
- Візуальний індикатор масляного бака
- Вбудований індикатор заряду акумулятора
- Система Quick Stop миттєво зупиняє інструмент при заклинюванні ланцюга у матеріалі, максимально запобігаючи зворотному удару
- Захисний щиток руки
Характеристики акумуляторної ланцюгової пили HILTI SRW-36-2Li:
- Тип: побутова
- Номінальна напруга: 36В
- Місткість АКБ: 6.0 Ач
- Довжина шини: 30 см
- Крок ланцюга: 3/8"
- Швидкість обертання ланцюга: 6 м/сек
- Натяжка ланцюга: безключова
- Індикатор заряду: є
- Кількість оборотів: 4800 об/хв
- Об'єм масляного бака: 80 мл
- Тип масляного насоса: автоматичний
- Гальмо ланцюга: є
- Час спрацьовування гальма ланцюга: 0.21 сек
- Час заряду акумулятора: 60 хв
- Вага: 2.7 кг
Комплектація акумуляторної ланцюгової пили HILTI SRW-36-2Li:
- Пила HILTI SRW-36-2Li – 1 шт.
- Шина 30 см – 1 шт.
- Ланцюг – 1 шт.
- АКБ (36V, 6Ah) – 2 шт.
- Зарядний пристрій – 1 шт.
- Інструкція
- Гарантійний талон

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Hilti |
| Країна виробник | Ліхтенштейн |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 300 мм |
| Довжина пропилу, (мм) | 90, 120, 95, 140 |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 6 м/сек |
| Кількість обертів | 4800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 80 мл |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Вага | 2.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована), Ручна |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час заряду акумулятора | 60 хв |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.21 сек |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Ні |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴









